Понеделник 21, Октомври 2019г.
ИмеФамилияДлъжностТелефон / e-mailПриемно време
ВалентинХристовДиректор
МиткоДерменджиевЗаместник директор
ПетяХаджийскаЗаместник директор
СоняЦеноваЗаместник директор
НелиСтаневаГлавен учител Начален учител
МарияСокероваСтарши учител Начален учител
ВалентинаАнгеловаСтарши учител Начален учител
ЖулиетаАнгеловаСтарши учител Начален учител
ПетрулаДончеваСтарши учител Начален учител
ДаниелаЕремийскаСтарши учител Начален учител
СтелаИвановаСтарши учител Начален учител
ТаняСтефановаСтарши учител Начален учител
ЮлияАтанасоваСтарши учител Начален учител
ХубкаЖелеваСтарши учител Начален учител
БойкаГеоргиеваСтарши учител Начален учител
РадкаКараивановаСтарши учител Начален учител
НадкаЙордановаСтарши учител Начален учител
СветлаМинчеваСтарши учител Начален учител
МарияПетковаСтарши учител Начален учител
МаяМариноваСтарши учител Начален учител
НелиБоневаУчител Начален учител
МарияЛазароваУчител Начален учител
ВалентинаИвановаУчител Начален учител
ЖивкоРусевГлавен учител Български език и литература
ДаниелаПироваСтарши учител Български език и литература
ЛораЙончеваСтарши учител Български език и литература
ФилизАхмедСтарши учител Български език и литература
МагдаленаИвановаСтарши учител Английски език
МариянаЙордановаСтарши учител Английски език
МариелаПетропулуСтарши учител Английски език
ИринаПенева-РайковаСтарши учител Английски език
БистраЯнковаСтарши учител Английски език
СилвияМитреваСтарши учител Немски език,Английски език
АнгелинаКостоваСтарши учител Математика
МарианаГеоргиеваСтарши учител Математика
ТинкаПейчеваСтарши учител Математика
ВиолетаПетковаСтарши учител Математика
МарияТоневаСтарши учител Информатика и информационни технологии
АтанаскаАпостоловаСтарши учител Информатика и информационни технологии
ЖивкаТотеваСтарши учител Информатика и информационни технологии
ДимаГочеваСтарши учител Информатика и информационни технологии
АнитаЗангоци-ТодеваСтарши учител РНИКТ
ВаняТопчиеваСтарши учител История и цивилизация
ДелянСтояновСтарши учител История и цивилизация, БЕЛ
ДимитърСтоевСтарши учител История и цивилизация, География и икономика
ПенкаТилеваСтарши учител История и цивилизация, География и икономика
МарияМитеваСтарши учител География и икономика
ТаняЦаневаВъзпитател Логопед
ЛилянаЧакъроваСтарши учител Биология и здравно образование, Човек и природа
ДоникаКрушарскаСтарши учител Икономически дисциплини
ТаняГаневаСтарши учител Физика и астрономия, Човек и природа
ИвелинаЯнчеваСтарши учител Химия и ООС, Човек и природа
ЕмилФилиповСтарши учител Музика
ЯнкаДраголоваСтарши учител Дейности в целодневна организация
БоянаСтаниловаСтарши учител Дейности в целодневна организация
ГаляОвчароваСтарши учител Дейности по ресурсно подпомагане
ДанаилаКиреваНепедагогически персонал Счетоводител
ИвелинаГеоргиеваНепедагогически персонал Завеждащ, административна служба
СияТончеваНепедагогически персонал Касиер-домакин
СевдалинаМариноваСтарши учител Педагогически съветник
ТеодораГешеваУчител Физическо възпитание и спорт
ВладиславаПетроваСтарши учител Физическо възпитание и спорт
КрасимираПродановаСтарши учител Физическо възпитание и спорт
КременаБиневаСтарши учител Физическо възпитание и спорт
БориславБончевСтарши учител Изобразително изкуство
КрасимирЧановСтарши учител Музика
ИлзаНедялковаСтарши учител Музика
СнежанаДимоваСтарши учител Дейности в целодневна организация